Живко Желязков, “RAZчленено”, 2010                                                  

Боряна Сечанова, “Лешникотрошачката”, 2010                                  

Емилия Дворянова, превод , 2010                                                   

Софийска Опера и Балет, "Танц по ноти" и "Кармен"                                  

Витанова и Хубенов, “Digital Arts Workshop”
Деница Дикова, Transit-Istanbul, 2010

Zhanna Pencheva, DanceWEB, Vienna, 2010                                

София Христова, Pilates workshop, 2010
Червената къща, фестивал "Антистатик”, 2010
Университетски театър, НБУ, “Кристални тела”, 2010


Елица Зафирова, USA apprenticeship 2009
Театър-студио „4хС”, Арт-Форум „Алтер Его”

2009 Kinesthetic Project - Балканска танцова платформа, 2009
Mrak Blumberg - танцова импровизация 'B_Code', 2009
HumArts - конкурс за хореография, Червената къща, 2009

Червената къща - танцов фестивал, 2008
Балет Арабеск - конкурс за хореография 'Маргарита Арнаудова'
Веса Тонова - USA workshop, 2007
Лиляна Дворянова - фото изложба, 2007


Петя Йосифова - WebEurope семинар, 2006
Галина Борисова - USA dance workshop, 2006
Иво Димчев - USA dance workshop, 2006
HumArts choreographic competition, 2006

"Окото", - спектакъл на Ани Васева
"Предмиграционна треска" - спектакъл на Марен Щрак
"Отвличане" - спектакъл на Младен Алексиев                                      

"Хамлет" - спектакъл на Вълчева/Росен
“Приказка за сърцето” - спектакъл на Елена Панайотова

"Void"- спектакъл на Виолета Витанова
"Чайковски" - спектакъл на Галина Борисова
"More 4 Less" - спектакъл на Росен Михайлов
"Час преди полунощ" - спектакъл на Юлиана Сайска
"Къщата на Бернарда Алба" - спектакъл на Елена Пнайотова
"Моето куче харесва Рената" - спектакъл на Галина Борисова

homeHome.htmlshapeimage_1_link_0
galleryPhoto_Gallery_Ani_Collier/Photo_Gallery_Ani_Collier.htmlshapeimage_2_link_0
filmsfilms.htmlshapeimage_3_link_0
etudetud.htmlshapeimage_4_link_0
linkslinks.htmlshapeimage_5_link_0
performancesperformances.htmlshapeimage_6_link_0
aboutabout.htmlshapeimage_7_link_0


Подкрепени проекти и артисти:


Албена Баева, ‘Dimanche Rouge, Финландия, 2013

Красимира Бакърджиевa, ‘Акроподити’, Гърция, 2013

Петя Иосифова, ‘Алтер Его’, 2013

Ирена Цветанова, Deltebre Dansa, Испания, 2013

Деница Дикова, DanceWeb, Vienna, 2013

Ивайло Димитров, Опит 0.3, Берлин, 2013



Златина Толевa, “Лабиринт в Музея”, 2012

Галина Борисова, “Чехов”, 2012

Стефания Георгиева, "Метаморфоза", 2012

Албена Баева, “Аз-а-мен”, 2012

Бистра Чолева - Лалева, “Котка се размьрда”, 2012

R.A.P. Crew - Хип хоп, Лас Вегас, 2012

Саша Кръстарска, Transit Istanbul, 2012

Деница Дикова, Deltebre Dansa, Испания, 2012

Mануела Саркисян, DanceWeb, Vienna, 2012

Културна фондация "А25", "tri3avisim", 2012

Гараж Колектив, "Ако нямате шедьовър”, 2012

Младен Алексиев, “Отсъствие”, 2012

Дворянова и Николов, изложба “Образ и тяло”, 2012



Ирена Цветанова, workshop, Амстердам, 2011

Балет ‘Арабеск ‘, конкурс за хореография, 2011

Елена Пнайотова, Театрална Академия за деца в риск

Деница Дикова, DELTEBRE DANSA 2011

Петя Стойкова „Танц БГ”, Con Tempo, 2011

Александра Спасова, DanceWeb, Vienna, 2011

Красимира Бакърджиева, DanceWeb, Vienna, 2011

Николина Тодорова, “In between”, 2011

Калина Богоева, конкурс ‘Малки звезди’, 2011

Ивайло Димитров, семинар, САЩ, 2011

Огнян Голев, “Ноктюрно”, 2011